Raision SDP Kunnallisjärjestö ry
Puheenjohtaja Jarmo Rosama
puh. 040 505 1534
jarmo.rosama@raisio.fi

Raision Sosialidemokraattinen Työväenyhdistys Voima I
Puheenjohtaja Annika Ollila (ent. Aaltonen)
annika.ollila@raisio.fi

Jäsenasiat
Kirsi Mikkonen
kirsi.mikkonen@raisio.fi

Ihalan Sosialidemokraattinen yhdistys
Vesa Parantainen
vesa.parantainen@raisio.fi

Jäsenasiat
Anu Parantainen
puh. 040 543 6276
anu.parantainen@raisio.fi

Raision kaupungin Valtuusto
Puheenjohtaja Janne Laulumaa
puh. 040 590 6878
janne.laulumaa@raisio.fi

Raision kaupungin Valtuustoryhmä
Puheenjohtaja Hannele Lehto-Laurila
puh. 050 551 0505
hannele.lehto-laurila@raisio.fi

Hallitusryhmä
Puheenjohtaja Veijo Mikola
puh. 050 591 8456
veijo.mikola@raisio.fi

Raision SDP Kunnallisjärjestö ry
Tiedottaja / Väenlehti Sari Packalén
sari.packalen@raisio.fi

Kaupungin valtuutetut:

Valtuusto

Pöytäkirjat (5.6.2017 alkaen)

Pöytäkirjat (vanhat)